Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Zamknij menu

Dzień Dziecka w Solnym Mieście 27.05.2018r.

W dniu 27.05.2018r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka organizowanych przez Miasto i Gminę Wieliczka oraz Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto”. Na pociechy czekało przygotowanych wiele atrakcji takich jak wspólne gotowanie, malowanie twarzy, pływanie czy skakanie. Przy naszym stoisku dzieci mogły wziąć udział w konkurencji rysunkowej i zmierzyć się z zadaniem samodzielnego narysowania nosorożca. Przy świetnej zabawie powstało mnóstwo pięknych rysunków!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

KONTAKT

Filia w Bochni
Akademickie Liceum
ul. Biała 23
32-700 Bochnia

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę