Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Zamknij menu

Klasa 13-15 lat

Zajęcia dla młodzieży

Kurs gimnazjalny (13-15 lat) naszej szkoły to kombinacja pracy studyjnej z serią autorskich zadań z programu tworzonego przez nas od wielu lat. Zajęcia studyjne to doskonalenie warsztatu w pracy z modelem i martwą naturą. Zadania, które proponujemy poszerzają doświadczenie uczestnika o umiejętności kreatywne i pozwalają się zetknąć z zagadnieniami świata sztuki i projektowania wizualnego. Już po kilku lekcjach okaże się, że skomplikowane kompozycje figuratywne, martwe natury, tworzenie ilustracji czy plakatu to z naszą pomocą łatwo osiągalne cele.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408
mai: galeria@galeriazalubowski.pl

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć oraz cennika.

GALERIA PRAC UCZNIÓW

Zajęcia plastyczne dla młodzieży odbywają się również w filiach w KrakowieMyślenicachWieliczceNiepołomicachOlkuszu i Oświęcimiu.

 

KONTAKT

Filia w Bochni
Akademickie Liceum
ul. Biała 23
32-700 Bochnia

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę