Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Zamknij menu

Klasa dziecięca 6-8 lat, 9-12 lat

Zajęcia plastyczne dla dzieci – kurs rysunku

 

Praca odbywa się w oparciu o autorski program szkoły, który tworzymy od wielu lat, nieustannie go modyfikując i ulepszając. Każda z ok. 37 lekcji w rocznym cyklu zajęć to odrębny, niejednokrotnie zaskakujący uczestników temat. Treści zadań ujęte są w kilka działów tematycznych, a ich forma skłania do nieszablonowych zachowań i pomysłowości uczestników. Nasze lekcje to nie tylko kurs rysunku, ale również nauka twórczego myślenia i kreacji form. Uczestnicy w trakcie zajęć poznają nie tylko warsztat rysunkowy z zagadnieniami perspektywy linearnej i  malarskiej, proporcji, światłocienia i modelunku przestrzennego, ale też elementy wiedzy o sztuce, kulturze i popkulturze, anatomię przyrody oraz różne zjawiska z otaczającego ich świata. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania  i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej,  rekreacyjnej atmosferze.

Zajęcia rysunku odbywają się w grupach dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat z udziałem jednego lub dwójki instruktorów. Dzieci pracują przy sztalugach lub, jeśli wolą przy ławkach. Czasami tryb indywidualny zamieniamy na pracę w dwójkach lub kilkuosobowych zespołach. Każdy uczestnik otrzymuje w czasie trwania lekcji kilka indywidualnych korekt. Poza wskazówkami obejmują one także praktyczny pokaz zachowań i metod pozwalających tworzyć rysunki. Zapewniamy uczniom potrzebne materiały w czasie zajęć.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408
mai: galeria@galeriazalubowski.pl

GALERIA RYSUNKÓW DZIECIĘCYCH

Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywają się filiach w KrakowieMyślenicachWieliczceNiepołomicachOlkuszuOświęcimiu i Bochni.
Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć oraz cennika w wybranej filii.

KONTAKT

Filia w Bochni
Akademickie Liceum
ul. Biała 23
32-700 Bochnia

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę