Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Bochnia

Zamknij menu

Wystawa Natalii Klimas w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach

7 czerwca 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy Natalii Klimas pt.: „Rysunek / malarstwo”.

Natalia Klimas była uczennicą naszej szkoły w latach 2005-2009. Obecnie studiuje Konserwację Malarstwa na krakowskiej ASP oraz współpracuje ze Szkołą Rysunku Zalubowski jako nauczyciel prowadzący lekcje rysunku dziecięcego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wystawy.

KONTAKT

Filia w Bochni
Akademickie Liceum
ul. Biała 23
32-700 Bochnia

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę